previous arrow
next arrow
Slider

Результати конкурсу на авторську легенду про Трускавець

 Восени 2019 року музеєм міста-курорту Трускавця відділу культури Трускавецької міської ради було оголошено конкурс на кращу авторську легенду про Трускавець.

 У зв’язку з карантинними умовами конкурсні роботи приймалися аж до 15 квітня, а засідання конкурсного журі відбулося тільки 20 травня 2020 року.

 На конкурс подано 22 авторські легенди. В ході обговорення членами журі поданих на конкурс творчих робіт, враховуючи критерії прописані в Положенні, було визначено переможців проєкту як в дитячій, так і в дорослій вікових категоріях.

 За рішенням компетентного журі, подаємо результати проведеного конкурсу.

 У дитячій віковій категорії було представлено 4 роботи. Переможницею стала авторська віршована легенда «Як стоїш ти каменем…» (додано авторську ілюстрацію «Мислитель») Аліни Лепак, 15 років.

 У дорослій віковій категорії було представлено 18 робіт. Переможцями стали:

- І місце – авторська легенда «Трускавець» (додано ілюстрацію) Галини Брич,

- ІІ місце – розділили між собою: авторська легенда «Повернення з Етрурії» Надії Тубальцевої (додано авторську ілюстрацію «Повернення» авторства Віталія Старченка) та авторська «Легенда про Трускавець» (додано авторську ілюстрацію «Молодиця-птиця») Ірини Даниляк,

- ІІІ місце – розділили між собою: авторська легенда «Нерозділене кохання» (додана ілюстрація «Дівчина Гануся») Ірини Шевчук та авторська легенда «Як хоробрий Труск врятував рідне місто» Дарини Осипчук.

 Спеціальним призом відзначена авторська ілюстрація «Ключ від міста» Михайла Кладова з міста Сєвєродонецька, Луганської області до авторської легенди Олени Кладової «Чому Трускавець є містом очищення та відродження».

 Переможці отримають призові подарунки.

 Дякуємо всім учасникам конкурсу за участь в проєкті. Всі авторські роботи подані конкурс згодом ввійдуть у майбутнє друковане видання «Легенди Трускавця». Публікація буде здійснення після отримання згоди авторів з метою збереження авторських прав.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок