Спогади про Майдан

 Невпинно летить час, і на порозі – вже сьома річниця Євромайдану, який ввійшов у світову історію під назвою «Революція Гідності». Про «Листопадовий зрив» 2013 року, про емоції, які переповнювали учасників Майдану, про тодішню атмосферу та про те, як Майдан змінив всіх нас, людей та Україну, говорилося на круглому столі в музеї історії міста-курорту Трускавця у вечір п’ятниці, 20 листопада.

 Своїми спогадами про Майдан ділилися о. Ігор Козанкевич з Дрогобича (директор БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», Олена Білас-Березова з Трускавця (директорка художнього музею Михайла Біласа), Володимир Стецівка (заступник голови Дрогобицької районної ради, новообраний депутат Трускавецької міської ради) та сестри Галина Васьків і Світлана Колодій (художній керівник Народного дому та вчителька) з села Доброгостів. Модерувала захід директорка музею, теж учасниця Євромайдану Галина Коваль.

 Тепла, світла та духовна атмосфера, рівність та братерство, ідеальне суспільство, рай на Землі, енергетика українства, жертовність та відстоювання цінностей – ці та інші теми знайшли відображення у розмові. Згадали про поїздку доброгостівських та інших культурно-мистецьких колективів Дрогобиччини на Майдан, пом`янули майданівця і воїна АТО з Доброгостова Михайла Фариму та всіх Героїв Небесної Сотні, порозмірковували як Майдан вплинув на тих, що не брали в ньому безпосередньої участі, згадали про Антимайдан, порівняли українські Майдани 2004 та 2013-2014 років. Міський голова Андрій Кульчинський розповів про те, як у Трускавецькій міській лікарні, яку він тоді очолював, з його ініціативи у 2014 році лікували учасників лютневих боїв на Майдані. А логічним завершенням зустрічі стала пісня в честь Героїв Майдану у виконанні учасниць вокального ансамблю «Галичанка», сестер Галини Васьків та Світлани Колодій з Доброгостова.

 Спогади про Майдан 2013-2014 років від безпосередніх учасників тих подій можна переглянути тут.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок