Нехай Господь благословить діточок наших захисників!

 День Захисника України завжди розпочинаємо відзначати на сумній, мінорній ноті. Адже згадуємо тих, хто віддав своє життя, полігши у боях чи від поранень, відвідуємо їхні могили, пам’ятаємо про те, що війна ще не закінчилася і триває вже восьмий рік. Але в той же час це свято є і радісним та світлим, днем надії на краще та вірою в нашу спільну перемогу над ворогом та його пособниками. А ще символіка Дня Захисника України в тому, що відзначаємо його в релігійний празник Покрови Пресвятої Богородиці, котра своїм омофором покриває нашу Україну та весь український народ.

 Свято українських Героїв-захисників – це свято всіх нас. Але особливим воно є для їхніх дітей, котрі є немов продовженням своїх родичів, втіленням їхніх найсокровенніших мрій. Тож показати подвиг Героїв через призму їхніх дітей вирішили у благодійному фонді «Здійснити мрію». Проєкт «Етно-фотосесії від Світлани Лисцевої» – це унікальна мандрівна фотовиставка. На світлинах в автентичних українських народних строях (колекція Олександра та Роксоляни Гривулів) зображені діти воїнів АТО.

 Напередодні Дня Захисника Вітчизни, 13 жовтня, виставка примандрувала до Трускавця. Насамперед завдяки координаторці проєкту у нашому місті Оксані Плитин, начальниці відділу соціальної роботи Трускавецького міського центру соціальних служб. На 36 світлинах – головні герої дня, діти воїнів.

 Привітав учасників відкриття експозиції міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Він зазначив, що від виставки немов струменіє добро та тепло, і що така виставка у Трускавці – це небуденна подія. До слова були запрошені й співзасновниця БФ «Здійснити мрію» Уляна Флишко та її чоловік Андрій Витрикуш. Від імені діточок, зображених на фото, виступила Єлизавета Кузько. Учні Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького додавали події музичного настрою. А модерувала захід директорка музею історії міста-курорту Галина Коваль.

 Вдивляючись у світлі та радісні обличчя діточок наших Героїв, у чудовий одяг наших пращурів, в емоції, зображені на дитячих личках, так і хочеться побажати, аби Господь благословив всіх дітей України, а особливо діточок наших захисників. Фото з проєкту «Етно-фотосесії від Світлани Лисцевої» немов наповнюють вірою, що війна закінчиться нашою перемогою, і чекати залишилося недовго. Дай то Боже!