ХАЙ РІЗДВО У ВАШУ ХАТУ ПРИНЕСЕ ДОБРА БАГАТО

Усі ми чекаємо Різдвяних свят, а найбільше – діти, які беруть участь у прославленні Різдва. Діти ходять з вертепом, колядками від хати до хати, щоб народження Бога прославляти. Веселі дзвінкі голоси вітають з Новим роком, вінчують  добрими словами, побажаннями.

16 січня  у міську бібліотеку для дітей з колядою завітали учні 3-А (класовод Марія Дуб)  та 5-Б (класний керівник Світлана Наум) класів СЗШ №3 .

Марія Дуб привітала бібліотекарів та всіх присутніх з найважливішою подією в історії людського роду, яка започаткувала християнську еру – Різдвом Христовим.

Під музичний супровід Лесі Цісінської ансамбль сопілкарів “Дударик”  та вокальний ансамбль “Україночка” прославляли щедрими колядками та вінчівками  народження Сина Божого. Щиро, емоційно  розповідали вірші та вінчували  Андрій Степаненко, Каріна Яцуляк, Марко Пилат, Павлина Давидова, Софія Понізова.

Метою проведення свята було виховання зростаючого покоління в дусі поваги до народних звичаїв, традицій та  популяризації літератури з народознавства.

Різдвяне дійство, яке пройшло у бібліотеці, принесло радість та  святковий настрій учасникам та присутнім. Всі відчули себе колядниками. Дитя-Христос, який приходить до нас у Різдвяну ніч, наповнить доброю силою наші серця і душі.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок