Тарасу Шевченкові присвячується

У Трускавці Шевченкові дні відзначили грандіозним концертом чоловічої хорової капели імені Л. Ревуцького. На День народження Кобзаря в ПК ім. Шевченка прийшло чимало трускавчан та гостей міста. Зал наповнив винятковий спів. Такі, давно відомі нам рядки з віршів «Заповіт» чи «Реве та стогне Дніпр широкий», у виконанні капели, зазвучали ще величніше та гордо.

9 березня, на сцені ПК ім. Шевченка, за виняткові здобутки в навчанні, премією міського голови нагородили школярів міста: Бегу Ірину, Біліченко Вероніку, Веклюк Марту, Вітебського Артура, Кирчей Анастасію, Лепак Аліну, Манюк Олену, Мацюрак Анастасію, Мицак Ірину, Хай Ганну-Марію.

Також, за особливі заслуги у викладацькій праці, відмінну підготовку учнів до Всеукраїнських олімпіад, Департамент освіти і науки ОДА нагородив Грамотами трускавецьких вчителів: Марію Мількович, Пристай Лесю.

Наприкінці вечора трускавчани приєднались до покладання квітів до монументу Т,Г, Шевченка.

Відділ культури Трускавецької міської ради висловлює подяку усім хто долучився до святкування, а також спонсорам, які надали квіти, зокрема, адміністраціям санаторів: Військового, Карпат, Перлини Прикарпаття, Палацу культури ім.Т.Шевченка, Молдови.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок