previous arrow
next arrow
Slider

Трускавецькі бібліотеки відсвяткували ювілей

 Сорокарічний ювілей з дня створення міської бібліотечної системи відсвяткували у центральній читальні міста.

 Привітати бібліотекарів зібрались поціновувачі книги, друзі та однодумці, влада міста. Гості бажали здоров’я та процвітання бібліотекам та подальшого розвитку.

 Від імені керівництва міста з вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Трускавця Олександр Ткаченко: «Ваша праця є неоціненною! Ви сієте мудрість і добро. Бажаю вам процвітання, достатку та щоб читання завжди було в моді».

 Сьогодні міська центральна бібліотечна система значно розвинулася та модернізувалася. У цьому році придбано 683 примірники нових книг на суму 50 тисяч гривень та заплановано 30 тисяч гривень на передплату періодичних видань на 2019 рік. У більшості корпусів системи проведено ремонтні роботи, у 2018 році зроблено капремонт бібліотеки для дітей на суму 300 тисяч гривень. Реконструкція також чекає на приміщення центральної бібліотеки( вже виділені кошти на виконання проектно-вишукувальних робіт, загальна сума 130 тис.грн.), також планується придбання меблів на суму 24 тис.грн.

 У бібліотеках міста обладнані комп’ютерні кутки. Окрім профільних послуг, бібліотекарі надають чимало додаткових. У читальних залах відбуваються лекції, майстер-класи, семінари тощо. Про покращення якості обслуговування свідчить і зріст читачів та відвідувачів бібліотек.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок