Служба у справах дітей організувала поїздку до Шегині для дітей пільгових категорій

22 січня 2018 року службою у справах дітей Трускавецької міської ради організовано поїздку для діток пільгових категорій в с. Шегині Мостиського району,  Львівської області  у заклад «Еко татко», де для них провели незабутній майстер-клас із випічки хліба.

Кожен учасник власноруч замішував тісто, спостерігав за випіканням іменного буханця у глиняній печі. Діти дізналися про давні традиції хлібовипікання, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше – отримали радість та позитивну енергію від своєї праці.

В перерві дітки смакували справжній козацький куліш, картоплю, запечену з салом, канапки українського газди – житній хліб зі смальцем та цибулею, квашені огірки, чай на травах.

Учасники поїздки мали змогу побувати на кордоні України з Польщею, та побачити, як працює наша прикордонна служба. Також, організатори майстер-класу підготували для дітей справжнє свято з танцями і караоке.

Кожен учасник отримав іменний сертифікат та привіз додому спечений ним самостійно хліб!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок