previous arrow
next arrow
Slider

Танцівники трускавецького клубу спортивного танцю «Yuventa Dance» тріумфували у Празі та Львові

 На початку листопада трускавецькі танцюристи клубу спортивного танцю «Yuventa Dance» (керівники Юрій і Наталія Задорожні) блискуче виступили на XXVIII міжнародному фестивалі «Чеський зорепад» у м. Прага (Чехія). Учасниками стали колективи з Чехії, Молдови, України, Казахстану, Узбекистану. 
Велика Анастасія, Мамай Софія, Пріндин Ніка і Бродяк Анна гідно представили Трускавець на міжнародному фестивалі та вибороли великий кубок, золоті нагороди, а також дипломи. Дівчата-спортсмени виконали постановки «ча-ча-ча» і «танго». 


 Безліч красивих світлин з подорожі, нові враження та знайомства з новими друзями, культурою та архітектурою Чехії та Франції зробили поїздку на фестиваль незабутньою, а відвідини Парижу та «Діснейленду» додали казкового шарму та незабутніх спогадів на все життя.


 Це вже далеко не перша поїздка наших танцюристів за кордон. У планах колективу, розповідає його наставник Юрій Задорожний , поїздки на фестивалі та змагання в Італію, Грецію, Австрію та Польщу.
Та головне, – каже пан Юрій, – розвивати спортивний бальний танець на теренах Трускавця та далеко за його межами, популяризувати здоровий спосіб життя серед дітей та дорослих, адже у наш час особливо важливо популяризувати Україну та наше курортне містечко за кордоном, зокрема в контексті інтеграції нашої держави у європейський соціокультурний простір.


 До слова, на початку листопада трускавецькі спортсмени Ільницький Олександр і Шиян Вікторія також здобули перемогу для Трускавця та кубок у Львові на Всеукраїнських змаганнях «Легенди золотого Львова».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок