previous arrow
next arrow
Slider

До кінця року у третій школі виконають зовнішніх та внутрішніх робіт на 3 млн.грн

Перекриття даху.

 Як повідомили у відділі освіти провести повну заміну даху третьої школи коштуватиме близько 4 млн.грн. У 2018 році на роботи вже виділено 2 млн.грн (фінансування 50/50 – державний та міський бюджет).

 «Дах третьої школи був в найгіршому стані, якщо порівнювати усі школи. Ми плануємо завершити перекриття усього даху до кінця року», – прокоментував очільник відділу освіти Орест Лобик.

Пожежна система оповіщення.

 На об’єкті проведено контрольну перевірку за участі представників МНС, система оповіщення введена в експлуатацію.

 «Безпека трускавчан, тим більше школярів – пріоритет для нас. Сьогодні особисто перевірив, як спрацьовує сирена та голосове оповіщення. Бачив реакцію учнів – організовано вийшли на вулицю. Це вартісний проект (497 тис.грн виділено з міського бюджету), але необхідний», – зауважив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 Гучномовці для оповіщення встановили у всіх приміщеннях школи. Окрім пожежної тривоги систему оповіщення можна                                                                                         використовувати для оголошень та трансляції аудіофайлів.

Нове освітлення.

 Реконструкцію освітлення класових приміщень та коридорів 1 та 2 поверху у СЗШ №3 провели за кошти, які місто виграло у конкурсі мікропроектів. Загальна сума проекту – 299 тис.грн, кошти громади – 48 тис.грн. Старі світильники не відповідали вимогам. Нові лампи мають гарний естетичний вигляд та яскраво світять. Тепер у школі повноцінне освітлення.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок