previous arrow
next arrow
Slider

У Трускавці до кінця року дофінансують програми: спорту, соціальної підтримки, соціально-економічного розвитку: депутати прийняли рішення Про внесення змін до показників бюджету м.Трускавець на 2018 рік

 Згідно з рішенням на спортивну галузь виділили140 тисяч гривень. На соціальну підтримку окремих категорій мешканців – 127 тисяч гривень. Програма соціально-економічного та культурного розвитку м.Трускавця на 2018 рік дофінансовується на 20 тисяч грн.

 Крім того, депутати погодили Інвестиційну програму ТОВ "Трускавецький водоканал"на 2018-2019роки. Як розповів Віктор Марченко, директор «Трускавецького водоканалу» у проекті закладені кошти на встановлення системи диспетчеризації, що дасть економію 509 тисяч гривень. Також необхідно замінити насосний агрегат на станції 1-го підйому, аби економити електроенергію на 800 тисяч гривень щомісяця. Для виявлення витоків, крадіжок, а відповідно економії коштів при закупці води, у Водоканалі планують встановити лічильники на водопроводах перед початком населених районів міста. Передбачаються кошти на закупівлю засувок. Таким чином, ввівши інфестиційну складову в тариф, «Трускавецький водоканал» планує підняти ціну для споживачів на 1 гривню, а це дасть можливість стримати, в подальшому, стрімке зростання тарифу на воду в Трускавці. Слід зазначити, що ціна на воду не впливає на соціально незахищених громадян, які користуються пільгою чи субсидією. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок