previous arrow
next arrow
Slider

У Трускавці підбили підсумки першого Конкурсу професійних вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва

 Про загальні враження від конкурсу та двох днів прослуховування розповіли члени журі та партнери та гості змагання на прес-конференції представникам міських, столичних та азербайджанських ЗМІ.

 «У цьому пісенному конкурсі перемогли цифри, – розповідає член журі Народний артист України, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, соліст Національної опери України, професор, повний кавалер ордену «За заслуги» перед Україною, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Дяченко, – організатори обрали дуже розумний спосіб відбору конкурсантів – сліпий. Члени журі не мали жодних симпатій чи антипатій, бо не бачили виконавців, слухали лише голоси. Для нас анкети оцінювання розробили таким чином, щоб ми ставили бали не за прізвищами, а за номерками, які за вони були закріплені. Тому перемогу здобув, однозначно, найкращий», – підсумував пан Олександр .

 Підтримати конкурсантів та організаторів Конкурсу приїхала українська оперна співачка, Народна артистка України, Посол Миру, Кавалер орденів Святої Марії та Святого Станіслава Наталія Шелепницька: «Це є велика подія в Україні. Як посол миру, я багато працюю над тим щоб сталий мир був не тільки всередині країни. Дуже важливо, щоб культури об’єднували народи. Культура, мистецтво мають величезний вплив на це. І я дякую організаторам за те, що ви робите таку хорошу справу! Я дуже хочу привітати вас дорогі учасники, конкурсанти. Вчора за лаштунками я вистояла та виспівала весь концерт. Я була зачарована вами, вашими голосами. Ви – дивовижні, ви – неймовірні! Правда, ви є самобутніми особистостями, які повинні прославляти Україну не тільки в країні, а й поза її межами. І я щиро вірю, що так буде. Ваш голос – це дар Божий, але щоб цей голос достойно і гідно представляти – це вже є праця ваша та ваших педагогів. Це є щоденна праця, важка, але зупинятися у жодному разі не можна. Я вам щиро бажаю, щоб з кожним днем ви піднімалися все вище й вище та досягли вершин Парнасу!»

 Привітати Трускавець із започаткуванням Конкурсу прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв. Дипломат звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував організаторам за вшанування його славетного земляка Мусліма Магомаєва.

 Посол розповів, що перебуває з візитом в Західній Україні вперше та зауважив добрий інфраструктурний рівень та охайність Трускавця: «Чимало моїх співвітчизників оздоровлюються у Трускавці, я ж такої честі не мав, бо маю мало часу на відпочинок. Тепер я розумію, чому їм тут так подобається - ваше місто прекрасне. Щодо конкурсу пам’яті Мусліма Магомаєва, скажу, що економічні чинники наших країн можуть змінюватися, але культурні зв’язки мають бути присутні завжди. Культура скріплює наші відносини. І я дуже радий, що сьогодні в Трускавці відбувається такий захід. Я дослідив, що у пострадянському просторі найактивніші культурні зв’язки були між Україною та Азербайджаном. Муслім Магомаєв дуже любив Україну, вкладав сюди душу і серце. Він був ініціатором численних концертів, зокрема благодійних. Можливо тому, його так люблять в українці.

 Ми зараз працюємо з Міністерством культури України над днями культури Азербайджана в Україні. Заходи будуть відбуватися не тільки в столиці, а й в інших містах. Я думаю, що ми, в обов’язковому порядку, якийсь сегмент нашого святкування проведемо в Трускавці», – підсумував пан Азер Худієв.

 Члени журі, гості та учасники зауважили високий рівень проведення Конкурсу та побажали організаторам тримати високу планку і в майбутньому. Ім’я переможця члени журі на прес-конференції не назвали, тим самим тримаючи інтригу до гала-концерту.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок