previous arrow
next arrow
Slider

Трускавець отримав дві нагороди від Європейської ініціативи Угода мерів

 Трускавець є членом Європейської ініціативи Угоди мерів з 2016 року. Саме тоді місто приєдналося до програми з енергоефективності по скороченню викидів CO2. Трускавець розробив план дій до 2020 року.

 «Ми заявили про свої наміри, склали план заходів і дотримувалися його. 22 листопада в Києві нас відзначили сертифікатом за активну участь і звіт в програмі, – коментує Наталя Скибак, начальник управління міста, – Другий сертифікат нам вручили за розроблений план економічного розвитку Трускавця в рамках програми Угоди мерів «Економічне зростання», до якої ми приєдналися у 2017 році. З ініціативи Угоди мерів було проведено навчання по написанню економічного плану розвитку міст на 2019-2020 роки. Трускавець якраз проводив роботу над розробкою Стратегії Трускавецького субрегіону. Ми мали напрацьовані з громадою SWOT-аналіз, стратегічні цілі, напрямки розвитку. Ці матеріали підкріпили наш проект. Його переклали англійською та відправили експертам Світового банку в Брюссель. Фахівці вивчили та сертифікували нашу працю. Цей сертифікат – перепустка до участі у грантових програмах Світового банку та Європейського Союзу. Ми можемо претендувати на дешеві кредити та гранти від світових фондів. Перші пропозиції по участі згідно з нашим затвердженим планом очікуємо вже на початку нового року».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок