previous arrow
next arrow
Slider

Затверджений новий тариф на воду: директор ТОВ «Трускавецький водоканал» пояснив причини підвищення ціни

 На засіданні виконавчого комітету міської ради Трускавця затвердили новий тариф на водопостачання та водовідведення для споживачів ТОВ «Трускавецький водоканал». Відтак ціна на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення складе 27, 83 грн за 1 куб м з ПДВ. Зростання - 17,5% у порівнянні з чинними тарифами.
Віктор Марченко, директор ТОВ «Трускавецький водоканал» назвав основні складові тарифу, що впливають на його зростання.

 За його словами, на 5% зросли паливно-мастильні матеріали. Суттєвіше зросла ціна знезараження води. Фонд зарплат збільшився на 6%, на рівні встановленого Державою прожиткового мінімуму. Сьогодні зарплата працівників в середньому становить 6800 гривень. Ціна водопостачання та водовідведення, яке Трускавецький водоканал купує в Дрогобича, зросла на 16 % і складає 8,74.

 «Поряд з тим, що зросли витрати на амортизацію та ремонти обладнання, витрати на електроенергію, з квітня цього року, практично не змінились, бо на підприємстві провели ряд заходів для економії. У новому тарифі, також, закладена інвестиційна складова - 0,78 копійки», - наголосив Віктор Марченко.

 Слід зазначити, що в порівнянні з іншими містами в Трускавці не найвищий тариф. Наприклад, у Кам’янці Бузькій - 33,85 грн, а в сусідньому Дрогобичі – 23,88 грн за куб.
Крім того, Віктор Марченко повідомив, що керівнцтво Дрогобицького водоканалу вже подали до НКРЕ КП пропозицію тарифу на більш як 29 грн за куб води. Відтак, орієнтовно, у квітні й Трускавець матиме чергові зміни в тарифі.

 Варто додати, що у Трускавці продовжують працювати над поліпшенням водопостачання у місті. Нещодавно  Трускавецька міська рада отримала грант - 190 тисяч євро на заміну енерговитратних насосів на питному водосховищі. Це дасть економію до 1 млн грн. Проект розрахований на рік, в його рамках буде замінений водопровід на водосховищі, який веде до насосної. Замінять й фільтрувальну систему, що підвищить якість води. Ці заходи зменшать навантаження на тариф в майбутньому.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок