previous arrow
next arrow
Slider

У Трускавці підписали Меморандум про співпрацю в проведенні Міжнародного дитячого гірськолижного Кубка сезону 2018 – 2019 - «KARPATIA OPEN»

 У Трускавці, 18 грудня в конференц-залі готельно-курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття» відбулось спільне засідання організаційного комітету міжнародних дитячих трьох етапних змагань з гірськолижного спорту Кубок «KARPATIA OPEN».

 В результаті обговорень учасники підписали Меморандум про співпрацю в проведенні Міжнародного дитячого гірськолижного Кубка сезону 2018 - 2019 - KARPATIA OPEN в три етапи. Перший етап та відкриття Кубка пройде в Словаччині в місті Дольний Кубін – спуск Кубінська Хола, в середині січня 2019 року. Продовжаться заїзди в Польщі, в місті Устрики Дольні на спусках Лаворти. В Трускавці та Бориславі на схилах ГК «Буковиця» змагання проводитимуться в період з 31 січня до 4 лютого.

 В рамках Кубка Трускавець виступає стороною, що приймає . Команди закордонних учасників будуть проживати та, по можливості, між змаганнями відпочивати на курорті.

 Зазначимо, що дитячі змагання з гірськолижного спорту – відкритий Кубок «KARPATIA OPEN» засновані ТзОВ «Буковиця», МЦ «Європейська інтеграція України» і ГО «Бориславська Сніжинка» у 2018 році.

 «В змаганнях братимуть участь діти-спортсмени за правилами міжнародної лижної організації FIS. Вікова категорія, яку ми сьогодні прописали в Меморандумі - 10-16 років. Ми залучаємо іноземних партнерів, що надати змаганням більшого резонансу, а також з думкою про дітей, оскільки саме юним лижникам буде особливо цікаво побувати на спусках європейського рівня та позмагатись з рівневими суперниками», - розповів Іван Цегенько - голова МЦ «Європейська інтеграція України». Він також подякував усім учасникам Меморандуму за співпрацю та запросив вболівати за спортсменів на змаганнях Міжнародного дитячого гірськолижного Кубка сезону 2018 - 2019 - KARPATIA OPEN.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок