previous arrow
next arrow
Slider

Кошти від «Туристичного збору» направлять на розвиток інфраструктури санаторно-відпочинкової сфери Трускавця

 Згідно з Законом, вже з 1 січня такий податок як "Туристичний збір" має становити до 0,5% мінімальної зарплати для внутрішнього туриста та до 5% мінімальної зарплати для в’їзного туриста. Раніше  податок становив приблизно 1% вартості номера.

 Розмір податку на 2019 рік для Трускавця, сьогодні, встановили депутати на сесії міськради.

 Як зауважив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця встановлення максимального податку негативно вплине на потік відпочивальників на курорт, а це може завести в скруту більшість підприємців, які працюють у сфері туризму. Тому всі хто брав участь в обговоренні цього питання на бюджетній комісії згодились на однаковій ставці для двох категорій, яка не буде надто високою.

 Відповідно до Рішення, з 1 січня 2019 року, «Туристичний збір» для курорту Трускавець становить 0,2% для внутрішнього й для в’їзного туриста, а це приблизно 8 грн з людини.  

 Також депутати прийняли поправку до Рішення, якою визначили, що кошти від туристичного податку будуть направлені на розвиток інфраструктури санаторно-відпочинкової сфери Трускавця. Нагадаємо, що в минулому році "Туристичний збір" становив більш як 3 мільйони гривень. На таку ж суму податку розраховують керівники міста й у 2019 році. 

 Зазначимо, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Трускавця й тимчасово розміщуються у місцях проживання - готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади.

 Справляння збору здійснюється такими податковими агентами:

- юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);

- квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

-“КП”Трускавецький інформаційно-курортний центр” уповноважується Трускавецькою міської радою справляти збір на умовах договору, укладеного з радою.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок