previous arrow
next arrow
Slider

Міжнародні гірськолижні змагання Karpatia OPEN фінішували в Польщі

   10 – 11 березня 2019 року в польському місті Устрики Дольні фінішували перші міжнародні дитячі змагання з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN». Заснували їх ТОВ «Буковиця» та Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України».  У Трускавці відбувалось урочитсе відкриття змагань. 

 Турнір проходив в три етапи: в Словаччині, Україні та Польщі. Приймали етапи міста Дольний Кубін, Трускавець та Устрики Дольні. В змаганнях брали участь спортсмени віком 10 – 15 років, які регулярно займаються гірськолижним спортом та приймають участь в різноманітних турнірах. Рівень юних гірськолижників був надзвичайно високим, а самі змагання дуже видовищними.

   Третій етап проходив на схилах гірськолижного комплексу Лаворта, що неподалік польського міста Устрики Дольні. Спортсмени змагались два дні: перший день – в дисципліні слалом-гігант, другий день – спеціальний слалом. І саме польські змагання вирішували долю першого командного Кубка «Karpatia OPEN». Всі спортсмени викладались на повну, а найкращий командний результат показала українська команда «Сніжинка» з міста Борислав – 1 890 очків, друге місце: команда спортивної школи міста Устрики Дольні (Польща) – 1 855 очків і третє місце: команда спортивного клубу «Кубінска Хола» з міста Дольний Кубін (Словаччина) – 760 очків.

   Урочиста частина і нагородження відбувались в надзвичайно святковій і урочистій атмосфері в прекрасному та сучасному будинку культури міста Устрики Дольні. По завершенню офіційної частини на гірськолижному комплексі Лаворта відбулось святкування завершення турніру та гірськолижного сезону 2018 – 2019.

 Слід зазначити, що представники трьох країн домовились про проведення наступних змагань «Karpatia OPEN» в сезоні 2019 – 2020.

 Організатори висловлюють щиру подяку всім хто долучився до організації і проведення турніру в цьому сезоні а також запрошують до партнерства в наступному турнірі.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок