previous arrow
next arrow
Slider

ПрАТ "Трускавецькурорт" провело громадські слухання на тему: "Введення плати за надання послуг з видобутку, транспортування, підготовки та відпуску мінеральних вод в бюветі №1 з метою збереження та розвитку трускавецького родовища мінеральних вод"

 В рамках обговорення слово мали представники ПрАТ " Трускавецькурорт" і ТзОВ "Трускавецькі Лікувальні Води". Зокрема, керівники цих структур презентували громаді наявну ситуацію з обслуговуванням джерел, ознайомили із проблемами підприємства та вислухали пропозиції та коментарі трускавчан. Серед головних меседжів ПрАТ:

  1.  ТзОВ "Трускавецькі Лікувальні Води" пропонує повернутися до створення спільного підприємства разом із Трускавецькою міською радою;
  2. НАФТУСЯ - унікальна вода, аналогів якій немає, це підтверджують науковці;
  3. НАФТУСЯ - це бренд, який при створення СП перейде у власність громади;
  4. 48 із 83-х суб'єктів господарювання, які споживають НАФТУСЮ, не уклали догорів про оплату послуг з видобутку, транспорту, підготовки та відпуску води,це призвело до того, що минулого року підприємство зазнало збитків на суму 2 млн.грн.

 Як стверджує Андріан Драновський, генеральний директор підприємства, ПрАТ не в змозі самостійно утримувати структуру, тому вони шукають партнера. В інакшому разі керівництво "Трускавецькурорт" звернеться до міста з проханням дотувати його коштами міського бюджету.

 "Десятки років йде мова про повернення контролю над джерелами у власність громади. Сьогодні ми маємо таку можливість. Так, місто візьме на свої плечі важку ношу, але, я переконаний, ми мусимо спробувати. У ситуації, що склалася, вважаю, що краще бути співвласником та мати розуміння що робити далі і важелі впливу. Якщо ж відмовимося, можемо потрапити в заручники: доведеться дотувати приватну структуру, щоб зберегти функціонування курорту, а це означає забрати гроші з міських соціальних програм. Ми втратимо кошти від оренди землі, майна. Бачення депутатів і моє – треба працювати в напрямку створення СП. Процес, на жаль, є політизованим. Чимало осіб використовують його, як майданчик для задовільнення власних амбіцій. Добре, що підприємство шукає діалогу з громадою, бо врешті-решт діалог відбувся. Всі були почутті. Тішить, що є конструктив" - підрезюмував перебіг громадських слухань трускавецький міський голова Андрій Кульчинський.

 Представники ПрАТ " Трускавецькурорт" і ТзОВ "Трускавецькі Лікувальні Води" наголосили, що це не останні слухання. Наступну зустріч буде анонсовано на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок