previous arrow
next arrow
Slider

Андрій Кульчинський: «Я не вважаю за необхідне реагувати на різний непотріб»

 Сьогодні, 21 травня, у Всесвітній День вишиванки, у Трускавці відбулася LXXIII сесія Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. Було розглянуто більше 70 питань порядку денного.

 Сесія розпочалася із депутатського звернення депутата Юрія Яворського, котрий зупинився на двох темах: 1) що робиться для промоції Трускавця в цей непростий час? 2) чому міська влада, а зокрема міський голова, не реагує на маніпулятивні та брехливі публікації на деяких сайтах. За приклад Юрій Яворський навів індексацію Трускавця у пошукових мережах, а щодо другого питання – одну з нещодавніх статей в Інтернеті на тему провалля біля Стебника, написану явно тенденційно та непрофесійно, з так званим «хайповим» заголовком, який шкодить іміджу курорту Трускавець.

 Міський голова Андрій Кульчинський дав вичерпну відповідь на звернення депутата, яку публікуємо нижче.

 «Для початку потрібно розказати а хто що робить на своєму робочому місці? Що керівники санаторіїв, у тому числі присутні тут, зробили для промоції нашого міста?

 Що стосується Google`а, то нагадаю, що за попередньої каденції за міські кошти, тобто за кошти платників податків було розроблено туристичний сайт Трускавця, але хтось його «прихватизував». Ми зробили up-grade сайту truskavets.ua і зараз він індексується у пошукових системах та мережах, в тому числі Google. Ведеться промоційна робота в соціальних мережах, є багато позитивних відгуків.

 Це що стосується туристичного сайту міста та роботи з промоції, яку робить місто. Що стосується сайтів самих санаторіїв та готелів, то вони так само мають працювати та створювати додатковий поштовх. З радістю підтримую будь-які починання, які слугують промоції нашого курорту.

 Я розумію, що зараз є великі фінансові труднощі у всіх нас – як в комерційних структурах, так і в міста, - але наш порятунок в наших руках, і промоцію потрібно здійснювати, причому здійснювати правильно. Статистика дзвінків, звернень та реакцій свідчить про те, що Трускавець після закінчення карантину при належному дотриманні всіх санітарних норм та вимог буде працювати. Звісно, після відновлення транспортного сполучення.

 Нагадую присутнім, що два тижні назад розпочато тендер з будівництва нової об’їзної дороги до Трускавця. Розроблено всю документацію, проведено експертизи, всі зауваження чи застереження були враховані. Скажу більше – та дорога мала робитися ще в радянські часи, в кінці 1980-х. І якщо в когось з певних причин є недовіра до сучасних методів досліджень чи звинувачення в халатності, то нагадаю, що в Радянському Союзі були чіткі та жорсткі вимоги, які дотримувалися безсумнівно. І нова об’їзна дорога практично буде прокладатися по тому проєкту тридцятирічної давності.

 Очікуємо відкриття та проведення конкурсу на початку липня. І Прем`єр-міністр, і голова Львівської обласної держадміністрації, і голова обласної ради запевнили нас, що як тільки закінчиться конкурс, то процес рушить і розпочнеться будівництво цієї дороги. До моменту завершення робіт з будівництва нової дороги Львівська ОДА готова піти на тимчасове відкриття старої дороги для легкового транспорту.

 Реагувати на замовні статті в невідомих нікому Інтернет-газетах – це піднімати їхній статус. Я не вважаю за необхідне реагувати на різний непотріб», - зазначив у відповіді на депутатське звернення міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 В продовження теми промоції курорту Трускавець виступили депутати міськради Олег Карпин та Анатолій Стародуб. Перший зупинився на темі творення нового якісного туристичного продукту, а другий розповів як санаторії «Кристал» та «Алмаз» використали час карантину для оновлення матеріально-технічної бази оздоровниць. Зокрема в сан. «Кристал» замінено вікна та центральний вхід, зроблені нова рецепція та лобі-бар, відремонтовано біля 50 номерів. Обидва виступи депутатів були надзвичайно конструктивними.

 Переглянути весь перебіг сесії міської ради 21 травня можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FDqY13UQR_M

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок