previous arrow
next arrow
Slider

Бюджет виконано, продаж алкоголю в нічний час обмежено, повернення позики відтерміновано

 Сьогодні, 21 травня, відбулася LXXIII сесія Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. На ній одним із перших було розглянуто питання «Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Трускавця за січень-березень 2020 року». Доповідав його начальник фінансового управління Трускавецької міської ради Микола Федоричак.

 Виконання бюджету за І квартал ц.р. склало 106,3%, до скарбниці надійшло 60 млн. 483 тис. 600 грн. Це 25,2% плану на 2020 рік. Обсяг загального фонду виконано на 108,4% (45 млн. 544 тис. 300 грн.). Основними джерелами наповнення міського бюджету залишаються податок на доходи фізичних осіб та місцеві податки і збори, в тому числі плата за землю. Виконано план і по надходженнях до спеціального фонду.

 Детальніше з показниками бюджету міста Трускавця за січень-березень 2020 р. можна ознайомитися за посиланням http://www.tmr.gov.ua/doc-tmr/draft-decisions-session/15102-pro-zatverdzhennya-zvitu-pro-vikonannya-byudzhetu-mista-truskavtsya-za-sichen-berezen-2020-roku в додатках до проєкту рішення.

 Рада проголосувала рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Трускавця», обмеживши продаж алкоголю в період з 22.00 до 08.00.

 Заступник генерального директора ТОВ «Трускавецький водоканал» Тарас Уєчко доповідав питання «Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради №1408 від 31.08.2019 року». Згідно прийнятого рішення повернення позики, яку місто минулого року надало водоканалу, відтерміновано на кілька місяців.

 Також депутати проголосували питання «Про представлення до присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» Стасику І.С.». Ігор Степанович Стасик є керівником КНП «Трускавецька міська лікарня» і діючим депутатом міської ради, тож через конфлікт інтересів участі у голосуванні він не брав. Колеги одноголосно підтримали цей проєкт рішення.

 Далі рада розглянула цілий блок земельних питань, які доповідала начальниця відділу архітектури, містобудування та землеустрою Оксана Плахтій.

 В загальному сесія тривала близько трьох годин. Окрім депутатів участь в засіданні взяли місцеві журналісти та близько десятка громадських активістів.

 Повністю перебіг сесії міської ради 21 травня можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FDqY13UQR_M

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок