previous arrow
next arrow
Slider

Зона комфорту для гостей курортної столиці України - Трускавця

 Під час розгляду земельних питань на сьогоднішній (21 травня) сесії Трускавецької міської ради було проголосовано кілька рішень щодо продовження договорів оренди землі для ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води». Нагадаємо, що мова йде про одне зі стратегічних для Трускавця підприємств, яке кілька місяців тому змінило власників і яке займається видобутком та реалізацією мінеральних вод, експлуатацією родовищ джерел.

 Оскільки багатьох хвилює питання коли ж відновить роботу центральний трускавецький бювет, то розставити всі крапки над «і» та розповісти про плани ТОВ «ТЛВ» до мікрофону вийшла фінансовий директор Товариства Анна Абрамова. Вона презентувала депутатам візуалізацію що ж отримало підприємство і що має постати найближчим часом.

 «Не чекаючи якоїсь кращої нагоди ніж карантин, коли відпочивальників у Трускавці зовсім мало, ми почали працювати. Все, що робиться в бюветі та біля нього – це робиться власними силами, власними коштами. Хоча підприємство є збитковим. Для того, щоб вивести його на новий рівень, потрібен час.

 Якщо ми інвестуємо, то звісно що хочемо отримати свої вкладені кошти як мінімум назад. Спецдозвіл у нас до 2035 року.

 Стан даху бювету був жахливий. Ви знаєте, що другий (верхній) бювет закритий по тій же причині – аварійному стану даху. Дах в бюветі №1 ми полагодили. Всі течі полагоджено, виконуються внутрішні роботи. Вони на завершальній стадії, закуплено фарбу, залишилося лише пофарбувати стіни.

 Здійснено демонтаж турнікетів – те, чого ви найбільше чекали. Їх вже там немає. На балансі вони залишилися, але встановлюватися не будуть. Вхід буде безкоштовним. Водичка як була платна, так і буде платна.

 Щодо зовнішньої території. На місці зрізаних дерев, які були в аварійному стані і несли відповідну загрозу, ми посадимо втричі більше дерев. Зробимо додаткові клумби, додаткове озеленення, щоб ті 3 тисячі 200 квадратів облагородити так, щоб площа перетворилася в живе місце, де хочеться відпочивати.

 Всі роботи виконуються таким чином, щоб ця площа послугувала щонайменше сто років. Ллється моноліт, ставиться мармурова плитка «катеринівка» - її уклали на верхньому майданчику і сьогодні почали на середньому. Будуть реставровані сходи.

 В результаті ми отримаємо громадський простір. Площа зміниться кардинально в якому плані? Ми зробимо її для людей. Не було в жодному місці поручнів, пандусів – тепер вони будуть. Адже відвідують нас і маленькі діти, і мами з візками, і особи старшого віку.

 Зона відпочинку, шахові столики, Wi-Fi, велопарковка – ми зробимо все для людей. Від цього наші прибутки не збільшаться, це все для туристів, для відпочивальників, для оздоровлення. Ми розуміємо, що бювет № 1 – це центр, серце курорту. Тому тут, перед бюветом, буде створено зону комфорту.

 Також буде відновлено фонтан. Плануємо відновити ще один пам’ятник. Це перший етап проєкту.

 Наступний етап – це реконструкція бічної зони, так звані «грибочки». Там також будуть цікаві речі для відпочинку та комфорту гостей», - розповіла депутатам про наміри ТОВ «ТЛВ» фінансовий директор підприємства Анна Абрамова. Всього в перший етап реконструкції вкладено 300 тисяч доларів, зазначила доповідач.

 Щодо відкриття бювету, то Анна Абрамова зазначила, що бювет через бічний вхід можна відкривати хоч наступного тижня, але наскільки доцільно? Потрібно щоб запустилися готелі та санаторії. Щодо вартості мінеральної води, яка відпускатиметься оздоровницям, то вона зросте. Наскільки – уточнень не прозвучало. Це пов’язано з більшими видатками на утримання та збереження гідромінеральної бази курорту, на чому неодноразово наголошували як влада міста та санаторії, так і громадські організації. Тобто, ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» йде назустріч трускавчанам в плані збереження нашого найголовнішого багатства – цілющих джерел лікувальних вод, королевою яких є славнозвісна та унікальна у всьому світі «Нафтуся».

 Рада поновила договір оренди земельних ділянок для ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» на 5 років. Це компромісне рішення, адже підприємство просило дати йому кредит довіри на 10 років, натомість деякі депутати вносили пропозицію продовжити договір оренди лише на рік. За співпрацю міської влади та ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» проголосувало 22 депутати, що становить абсолютну більшість складу депутатського корпусу (всього в раді 26 депутатів, деякі були відсутні на засіданні).

 Повністю перебіг сесії міської ради 21 травня можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=FDqY13UQR_M

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок