previous arrow
next arrow
Slider

Причиною підтоплень у Трускавці стала халатність при реконструкції вулиці Шевченка в 2014-2015 рр.

 Зливові дощі, що пройшли у Трускавці 21-22 червня 2020 року, найбільше проблем створили підприємцям, що здійснюють діяльність в районі вулиць Т.Шевченка – Річки.

 Навіть не посилаючись до історичної пам’яті старожилів міста, і те, що назва «Річки» виникла не випадково, стверджуємо, що такої кількості опадів не було довгий час.

 Трускавчани знають, що на дамбі питного водосховища влаштований лоток для переливу. Рівень води там зараз складає біля 70 сантиметрів, чого за останні 15-20 років не спостерігалось.

 Тому на ситуацію з підтопленням ні водоканал, ні будь-хто інший не могли вплинути.

 Разом з тим, 23 червня обстежено фекальний та ливневий колектори в районі вул. Т. Шевченка біля колишнього магазину “Річки”.

 Виявлено, що мережі працюють в нормальному режимі, а те, що вода деякий час не сходила, спричинено іншою проблемою.

 Так, при проведенні реконструкції вулиці Т. Шевченка дощові приймачі були підключені не до ливневого колектору, діаметр якого перевищує 1200 мм, а до фекального, діаметр якого 400 мм, який не розрахований на прийняття великої кількості дощових вод. В цей же колектор підприємці підключили й дренажі від своїх приміщень. Вони вміють рахувати гроші, а провести лінію до ливневої каналізації 50-100 метрів дорожче, ніж 15-20 метрів до фекальної.

 Як наслідок, вода під час зливи переповнила фекальний колектор, підняла його рівень і як по каналізаційних, так і по дренажних трубах в зворотньому напрямку підтопила приміщення.

ТОВ «Трускавецький водоканал»

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок