Обмін інформацією: Трускавець врахує досвід зарубіжних курортів

 Вчора, 30 липня, відбулася онлайн-конференція на тему роботи об’єктів курортної та туристичної інфраструктури в умовах COVID-19. Організаторами такої зустрічі стали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та радник міського голови Руслан Пристай.

 В конференції взяли участь представники Молдови, Білорусі, Польщі, Литви, Латвії, Казахстану, Туреччини та Болгарії. Окрім курорту Трускавець були представлені курорти Друскінінкай (Литва), Хісаря (Болгарія), Анталія (Туреччина), з якими поспілкувалися керівники державних туристичних структур Казахстану та Білорусі, а також туристичних асоціацій та туроператорів інших країн.

 Які зміни відбуваються у сфері туризму під час всесвітньої пандемії? Як сьогодні працюють заклади розміщення, туристичні агенти та туроператори? Які тенденції розвитку туризму у короткостроковій та довгостроковій перспективі? Що стало головним викликом для курортів світу під час пандемії? Які слабкі місця туріндустрії та курортної сфери оголила коронавірусна криза? Чи ефективною є політика переорієнтації на внутрішнього споживача курортних послуг? Це лише дещиця з тих важливих питань, які були обговорені під час онлайн-конференції.

 Зустріч була результативною та продуктивною. Як каже радник міського голови Трускавця Руслан Пристай, Україні варто запозичити деякий прогресивний досвід Туреччини та прибалтійських країн щодо безпечної роботи курортів у час епідемій та інших загроз. Це стосується термоскринінгу, гнучкої маркетингової політики закладів, лобіювання підтримки курортної та туристичної галузей на державному рівні.

Пропозиції від Трускавця будуть надіслані голові Державного агентства розвитку туризму України Мар`яні Олеськів. На основі вищезазначеної інформації у найближчий час керівникам закладів розміщення м. Трускавця буде запропоновано використати досвід іноземних курортів у своїх оздоровницях.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок