Вшанували загиблого Героя Ігоря Дідача в День його народження

 Сьогодні, 20 листопада – День народження загиблого Героя-захисника, воїна АТО Ігоря Йосифовича Дідача. Віддати шану його пам`яті на цвинтар в с. Модричі, де похований Герой, приїхали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко. Квіти на могилу та щира молитва – це громадянський обов’язок пам`яті про тих, хто поклав своє життя за вільну та незалежну Україну.

 Ігор Йосифович Дідач народився 20 листопада 1974 року у м. Трускавці. Тут закінчив СШ №1, на якій зараз знаходиться меморіальна таблиця в його честь. Після закінчення медичного училища працював в санаторіях «Дніпро-Бескид», «Юність», в БОЛ-1. Активний учасник Євромайдану та Революції Гідності. Після початку українсько-російської війни у 2014 р. пішов на фронт добровольцем. Брав участь у запеклих боях на горі Карачун поблизу Слов`янська та в інших гарячих точках війни на Сході України. Загинув 17 січня 2015 року від важких поранень, отриманих в зоні АТО.

 Ігор Дідач – перший мешканець Трускавця, який поклав своє життя за волю та незалежність України. Окрім нього в українсько-російській війні загинули трускавчани Артур Гулик, Сергій Шевчук, Андрій Шіхт, доброгостівець Михайло Фарима, уличнянець Іван Габчак.

 Рішенням Трускавецької міської ради № 1470 від 30 липня 2019 р. добровольцеві Нацгвардії, старшому солдатові резерву Дідачеві Ігорю Йосифовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Трускавця» (посмертно).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок