Контроль за якістю навчання посилиться

 Під час щотижневої апаратної наради 11 січня міський голова Трускавця Андрій Кульчинський доручив начальнику відділу освіти ТМР Орестові Лобику посилити контроль за навчальним процесом у школах громади в умовах так званого «дистанційного навчання». Як зазначив міський голова, є ряд підстав для посилення такого контролю, адже дехто з педагогів занадто розслабився і навчально-виховний процес в умовах карантину різко загальмував, а в деяких випадках майже зовсім призупинився.

 Освіта у Трускавці була серед пріоритетів влади міста в попередні 5 років та залишається пріоритетом і зараз. Протягом 2015-2019 рр. в місті різко зросла якість освіти, про що свідчили показники щодо переможців олімпіад, конкурсів, рейтинги шкіл, результати по ЗНО тощо. Тому зараз розслаблятися і перекреслювати ті досягнення, які здобуті нелегкою працею, не можна, вважає міський голова. Одним зі шляхів контролю за покращенням освітнього процесу Андрій Кульчинський бачить прискіпливішу увагу до атестації вчителів та інші механізми. Орест Лобик натомість зауважив, що адміністрації шкіл, відділ освіти та Центр професійного розвитку педагогічних працівників посилять роботу щодо контролю якості освіти в загальноосвітніх навчальних закладах, щоб наочно побачити як працює той чи інший педагогічний працівник.

 А загалом трускавецька освіта працює без збоїв, в школах та інших освітніх установах підтримується належний температурний режим, триває процес передачі освітніх закладів у селах з балансу РДА на баланс Трускавецької громади.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок