Комунальні служби Трускавця готові до снігопадів

 Оскільки синоптики прогнозують суттєве погіршення погодних умов вже цього тижня, КП «Парк курортний» - головне комунальне підприємство Трускавця тримає техніку на готові для оперативного очищення доріг міста від снігу.

 Як розповів Назар Веретка, директор КП «Парк Курортний» на підприємстві до роботи готові 7 одиниць техніки: 2 великі трактори, 2 МАЗи, грейдер та малий трактор для очищення тротуарів. Готові до неунормованого графіка й працівники, які цю техніку обслуговують. Під час сильних опадів снігу підприємство переходить в посилений режим і працює практично 24/7. Соляної суміші для посипання доріг, аби не було налипання снігу, також є, у достатній кількості. Як зазначає Назар Веретка, необхідно випередити намерзвання снігу і зробити проїзд автівок, найперше, центральними вилицями максимально безпечним і комфортним. Пізніше комунальники приступають до очищення прилеглих. Прибудинкові території у Трускавці мають бути очищені силами ОСББ, якщо територія є у користуванні мешканців, а це у Трускавці практично всі багатоквартирні будинки.

 У "Парку Курортному" також зазначають, що припарковані автівки біля узбіч часто заважають снігоочисній техніці працювати , тому мають прохання до водіїв залишати свої авто у відповідних для цього місцях, аби працівники під час снігопаду могли виконувати свою роботу без перешкод.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок