У березні теж буде цікаво та красиво

 19 лютого відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради в режимі відеоконференції. На ньому було розглянуто чотири питання. Два з них стосувалися створення ОСББ (в будинках на вул. Стуса, 4 та Стуса, 13). 

 Члени виконкому затвердили субвенцію на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. Мова йде про виділення коштів на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет. Ця проблема загострилася з початком 2021 року. На придбання інсуліну виділяється 518 тис. грн.

 Ще одне питання, яке розглянув виконком – надання дозволу на облаштування локації "Трускавецький променад" у м. Трускавці. Мова про казкове містечко від ТОВ «Львівські ярмарки», яке стало окрасою центральної частини міста-курорту. Як зазначила начальниця управління розвитку міста Наталія Скибак, «Львівські ярмарки» за власні кошти організували зворушливо-романтичне святкування Дня Закоханих у Трускавці 13-14 лютого, а льодова скульптура закоханих сердець та купідончика з написом «Love is Truskavets» облетіла весь Інтернет, позиціонуючи наш курорт як місто, де варто побувати всім. Адже коханню всі віки підвладні.

 «Трускавецький променад» (слово «променад» означає «прогулянка») діятиме до 31 березня. За цей період «Львівські ярмарки» планують провести ряд майстер-класів за участю народних умільців, а саме з гончарства, ковальства та соломоплетіння. А як тільки дозволять погодні умови, то в центрі курорту буде встановлено чудову квіткову інсталяцію. Є плани встановити її до Міжнародного Жіночого дня 8 Березня, та все залежатиме від погоди.

 Також «Львівські ярмарки» виділять 40 тисяч гривень коштів для співфінансування мікропроєктів, які реалізовуватимуть у Трускавці.

 Фото Сергія Матійка

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок