Трускавець відвідав заступник міністра закордонних справ

 У Трускавці 19 лютого з робочим візитом перебував заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін, відповідальний за співпрацю з країнами Азії. Разом з ним до нашого міста-курорту прибув ще один гість – львів’янин Юрій Котик, позаштатний радник міського голови Трускавця з питань міжнародних відносин в країнах Азії.

 Одним з пунктів візиту стала зустріч заступника міністра Євгенія Єніна з керівництвом міста та представниками санаторно-курортних закладів. Були обговорені теми іноземних інвестицій, позиціонування курорту, творення туристичного продукту, промоції, популяризації можливостей Трускавця як провідного бальнеологічного курорту України та відпочинково-рекреаційного центру, покращення авіасполучення країн Сходу з містом Львовом.

 «Чому ми власне тут? Дуже часто контактуємо з нашими закордонними партнерами і вони просять конкретні пропозиції. Скажу відверто – цієї інформації нам інколи бракує. Саме тому виникла ідея приїхати до Трускавця, щоб отримати: 1) конкретні інвестиційні проєкти з відповідним техніко-економічним обґрунтуванням, які можна було б реалізувати в межах територіальної громади, 2) пропозиції як повернути азійського туриста в Україну. Ми через наші можливості спробуємо вам допомогти з цим. Щодо інвестицій, то я переконаний, що через міжособистісні контакти, через туризм та оздоровлення іноземці захочуть приїхати сюди і вкласти сюди гроші. А туристи поїдуть сюди, потрібно тільки максимально інформувати їх про наші переваги, причому подавати цю інформацію зрозуміло, чітко, їхньою мовою, з акцентом на користь, яку вони матимуть і для здоров`я, і в фінансовому плані, обираючи для лікування та відпочинку саме курорти нашого краю», - зазначив Євгеній Єнін.

 Юрій Котик розповів яка робота зроблена для залучення туристів з Азії, зокрема про перекладені на китайську мову промоційні відеоролики, і висловив впевненість, що після послаблення карантинних обмежень та врегулювання ситуації з коронавірусом у світовому масштабі Китай та інші азійські країни поїдуть на українські курорти.

 Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський розповів про ефективне залучення іноземних відпочивальників до Трускавця в докоронавірусний період та про те, як через наші міста-побратими в Азербайджані, Китаї та Туреччині, а також через особисті контакти представників влади та санаторно-курортних закладів Трускавець здійснює промоцію нашого курорту в східних країнах. Цю тему доповнили і представники санаторно-курортних закладів, зокрема від «Шале Граалю» та «Карпат».

 В рамках візиту до Трускавця заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін відвідав Клініку відновного лікування професора Козявкіна.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок