Над стратегією водопостачання мають працювати фахівці, а не дилетанти

 22 лютого в залі засідань Трускавецької міської ради відбулося чергове, четверте за порядком, засідання робочої групи для напрацювання матеріалів та пропозицій щодо покращення діяльності ТзОВ «Трускавецький водоканал», створеної розпорядженням міського голови Андрія Кульчинського. В її роботі взяли участь 7 з 9 членів робочої групи.

 Спочатку співголова групи, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький ознайомив присутніх з процесом формування наглядової ради та конкурсної комісії, повідомивши, що міський голова вже визначився з двома кандидатами до складу наглядової ради по ТОВ «Трускавецький водоканал». Їхні прізвища вказані у розпорядженні міського голови.

 Після цього слово було надано члену робочої групи Володимирові Бервецькому, в якого колосальний досвід роботи в житлово-комунальній сфері і котрий зараз є помічником народного депутата України Олексія Кучеренка.

 Володимир Федорович зупинився на тому, що виводити водоканал з кризи повинні фахівці, а не дилетанти, і кожен, хто бажає стати членом наглядової ради, повинен бути фахівцем та представити свій план виходу з кризи, своє бачення стратегії розвитку водопостачального підприємства Трускавця. Він висловив жаль, що успішне колись підприємство з 2014 року почало нарощувати борги, та різко розкритикував тих, хто піариться на темі тарифу, адже 5-10 гривень для конкретного споживача суттєвої ролі не грає, зате надавач послуг міг би зменшувати борги перед «Дрогобичводоканалом».

 Володимир Бервецький детально зупинився на важливих аспектах виходу водоканалу з кризи, та спростував інформацію, буцімто він має намір очолити водоканал. Нагадаємо, що вимогу призначити Володимира Бервецького керівником ТОВ «Трускавецький водоканал» поширив в мережі Фейсбук один з колишніх мерів Трускавця.

 В той же час Володимир Бервецький зазначив, що він своїм досвідом, своїми знаннями та корисними контактами готовий допомогти, адже особисто зацікавлений у тому, щоб в Трускавці була чиста якісна питна вода. На його думку, це цілком реально зробити, якщо політикани не пхатимуть палки в колеса і не піаритимуться на цій темі, а допоможуть міському голові Андрієві Кульчинському дійсно фаховими порадами, а в водоканалі працюватимуть спеціалісти з баченням стратегії розвитку водопостачального підприємства.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок