Є перші результати звернення влади Трускавця щодо дороги на Зимівки та вирубки лісу

 Минулого тижня міський голова Трускавця Андрій Кульчинський разом зі своїм заступником Святославом Стефанківим проінспектували стан дороги Уличне-Зимівки, зруйнованої важкою технікою. Стан дороги критичний, нею неможливо проїхати ні автобусами, ні легковим автотранспортом.

 Дорога Уличне-Зимівки, яка ремонтувалася минулого року, сильно знищена лісівниками. Вивіз деревини важкогабаритною технікою в мокру погоду вкрай негативно впливає на транспортне сполучення з Зимівками. В окремих місцях колії на дорозі сягають півметрової глибини.

 Звернення міського голови дало свої перші результати. Як повідомила 5 квітня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді староста с. Уличне Мар`яна Мазурик, відбувся виїзд представників лісового господарства на чолі з головним інженером Сколівського держлісгоспу. Лісівники пообіцяли вже найближчим часом докластися до ремонту дороги. Вже сьогодні має заїхати техніка, щоб прокопати водовідвідні канави та осушити дорогу. Після цього ремонт дороги продовжиться.

 Тема вирубки лісу та руйнування дороги матиме своє продовження. Завтра відбудеться позачергова сесія Трускавецької міської ради, на якій одним з двох розглянутих питань буде питання «Про порядок ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів на території Трускавецької територіальної громади». Сьогодні ж цю проблему розглядатимуть на двох профільних депутатських комісіях.

 А щоб лісових ресурсів у нас не меншало, в середині квітня на території Трускавецької територіальної громади за сприяння «Галсільлісу» планується висадити молоді деревця в рамках акції «1 мільйон дерев за 1 день у 100 країнах світу» (проєкт «Greening the Planet»).

 Переглянути відео про стан дороги Уличне-Зимівки та вирубку лісу можна тут.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок