Вакцинація + постковідні програми реабілітації: Трускавець – серед лідерів

 У Трускавці минулого тижня від COVID-19 було провакциновано 220 осіб. Про це 5 квітня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик. Серед вакцинованих найбільше медичних працівників, а залишковими дозами щепили громадських діячів та осіб, старших віком. Всього ж у Трускавці за весь період провакциновано 340 осіб, що у пропорції до загальної кількості населення громади становить найбільший відсоток на Львівщині.

 Ігор Стасик повідомив, що процес вакцинації триватиме – найближчим часом буде щеплено ще більше сотні трускавчан. Він закликав не чекати на вакцину Pfizer, а щепитися наявними вакцинами (індійська та китайська), поки є така можливість. Очікується, що нова партія вакцини поступить до Трускавецької лікарні в найближчому майбутньому.

 Щодо хворих на COVID-19, то за останній тиждень кількість заражених в нашій громаді збільшилася на 7 осіб, і зараз хворіє на коронавірус 36 трускавчан, в тому числі 1 дитина (її стан добрий, лікується вдома). З 35 хворих на коронавірус дорослих амбулаторно (вдома) лікується 30 осіб, а стаціонарно (в лікарні) – 5 осіб, повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик.

 Попри оптимістичні показники у Трускавці, у Львівській області та державі загалом ситуація з коронавірусом залишається складною – щодня фіксується понад 10 тисяч нових випадків по Україні. На нараді нагадали, що Львівщина поряд з 10 іншими областями та містом Києвом знаходиться в червоній зоні епідеміологічної небезпеки, тому діють всі обмеження.

 В той же час було наголошено на тому, що Трускавець може і повинен стати головним реабілітаційним центром держави, де постковідні пацієнти відновлювали б своє здоров`я. Адже підступність коронавірусу полягає якраз у тому, що появляються різноманітні серйозні ускладнення, які передчасно зводять людей в могилу. Тож Трускавець може стати одним з небагатьох, а можливо і єдиним шансом для осіб, які перехворіли на COVID-19, щоб повністю відновити своє здоров`я після перенесеної хвороби. Над цим плідно працюють в оздоровчих закладах Трускавця, які пропонують постковідні програми реабілітації.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок