У селах Трускавецької громади розпочали святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України

 Україна святкує 30-ту річницю відновлення своєї Незалежності. 24 серпня 1991 року було ухвалено Акт проголошення незалежності України, і саме з цього дня наша Держава відраховує відлік свого народження/відродження в новітній період історії.

 День Державного Прапора та День Незалежності Україна відзначає з розмахом та з вірою в краще майбутнє. Не є винятком і Трускавець, де повним ходом йдуть святкування головного свята держави – як у місті, так і в селах громади.

 Першими відзначати ювілей Незалежності розпочали в Уличному та Станилі. Тут головні події пройшли в неділю, 22 серпня.

 У Станилі головне державне свято збіглося в часі з 80-літтям місцевої футбольної команди, тож футбольні та волейбольні змагання додали драйву та адреналіну. Дитяча анімація, святковий ярмарок, приготування страв, а ще святкові вітання від міського голови Андрія Кульчинського, секретаря міської ради Наталії Пономаренко, депутата Львівської обласної ради Святослава Стефанківа, старости села Павла Пасічника, вручення грамот та подяк – все це проходило в домінуванні жовтих та синіх барв, які заквітчали Станилю. Завершилося гучне святкування дискотекою.

 В Уличному заходи з нагоди Дня Незалежності розпочалися з урочистої частини за участю самодіяльних співочих та танцювальних колективів Народного Дому. Мешканців села вітали міський голова Андрій Кульчинський, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, староста Уличного Мар`яна Мазурик. Окрасою концерту стали патріотичні та зворушливі виступи діточок. Благословив свято та всіх присутніх настоятель місцевої парафії святої великомучениці Параскевії о. Петро Сливка.

 Сьогодні, 23 серпня, церемонії підняття Державного Прапора проходять в селах Модричі та Доброгостів Трускавецької територіальної громади. Модричан очікують ще святковий концерт, футбольний турнір пам`яті братів Єгорових та молодіжна дискотека, а в Доброгостові пройде тематичний вечір «Моє село – частинка України». Окрім того у суботу, 28 серпня, в Доброгостові відзначають півтисячолітній ювілей села, який органічно поєднається з ювілеєм нашої Незалежності.

 В Орові основні урочистості для жителів сіл Орів та Зимівки пройдуть безпосередньо на День Незалежності України – 24 серпня – і включатимуть Божественну Літургію за Україну, офіційну урочисту частину, святковий концерт та вечірню дискотеку для молоді.

 Святкуймо разом День народження рідної держави в українських містах та селах! Зі святом, Україно! З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок