Національний стяг гордо майорить над Трускавцем!

 Сьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України відбулося урочисте підняття національного знамена на центральній площі Трускавця. Під урочистий спів Державного Гімну «Ще не вмерла Україна» прапор піднімали міський голова Андрій Кульчинський та стипендіати міського голови. В заході взяли участь мешканці Трускавецької громади, гості курорту, депутати Трускавецької міської ради, небайдужі громадяни.

 Учасники свята оплесками зустрічали колону велосипедистів з синьо-жовтими прапорами – вихованців велогуртка Будинку учнівської творчості м. Трускавця на чолі з його наставником Олегом Осійчуком.

 Після вітального слова міського голови Андрія Кульчинського своїми спогадами про початки незалежності України та переломні 1990-ті поділився воїн АТО, голова ГО «Меч Арея» Леонід Федевич. Він передав для музею історії міста-курорту пам`ятку – національне знамено, котре побувало в Києві і в 1991, і в знакових для держави 2004 та 2013-2014 рр. Дещо вицвіле, але заряджене позитивною енергетикою знамено нагадуватиме відвідувачам музею про участь Трускавця та трускавчан в державотворчих процесах в Україні.

 Міський голова вручив стипендії кращим учням шкіл Трускавецької територіальної громади, котрі досягли вагомих успіхів у навчанні чи спорті. Стипендії міського голови отримуватимуть: Аторвін Юната, Біліченко Вероніка, Вайда Юліана, Головей Анастасія, Жагаляк Діана, Закутинський Любомир, Ковбаснюк Соломія, Коробко Ольга, Кушнір Єлизавета, Микитин Яна, Мисишин Михайло, Понізова Софія, Прохоренко Єгор, Скробач Оксана, Сливка Софія, Стефанишин Поліна, Табачинська Альбіна, Федик Марія, Фещак Марта, Хімчук Анастасія та Ямелинець Софія.

 Дощова погода не зіпсувала свята, а хорошого настрою додавали пісенні та танцювальні виступи хореографічного ансамблю «Золоті діти» Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького та Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок