Слався, Україно, у віках!

 Ювілей Незалежності України Трускавець відсвяткував гучно та патріотично. Кількаденний марафон подій у місті та селах громади став знаком прослави України, символом нашої любові до рідної держави.

 Кульмінацією святкувань стала урочиста академія на центральній сцені міста-курорту, котра передувала вечірньому концерту. Мешканців громади та гостей курорту вітали міський голова Андрій Кульчинський, депутат Львівської обласної ради Святослав Стефанків, а слова благословення виголосив отець-декан Петро Івасівка. З нами Бог і саме Бог має бути на першому місці, якщо хочемо збудувати державу на міцному фундаменті, яка матиме благословенне майбутнє, - наголосив о. Петро Івасівка. Натхненний патріотичний виступ отця, який завершився трикратним «Слава Україні!», знайшов відгук у багатоголоссі відповіді «Героям слава!» та гучних аплодисментах.

 У своєму вітальному слові міський голова Андрій Кульчинський зазначив, що кожен з нас має будувати державу на своєму місці. Адже Україна починається не тільки зі столиці чи обласного центру, а з кожного міста і села, з кожної людини. Україна – це ми! Маємо любити Україну, бо вона наша, рідна, єдина, Богом дана земля, незалежність якої століттями виборювали наші предки. Маємо дякувати Богові, що маємо Україну, маємо берегти її, примножувати її славу та могутність, дбати про неї, як про рідну матір!

 Міський голова Андрій Кульчинський з нагоди Дня Незалежності України вручив грамоти міської ради тим мешканцям Трускавецької громади, котрі своїми вчинками розбудовують Україну і котрими можемо пишатися. Серед нагороджених – отець-декан Петро Івасівка, Віра Шемердяк, Степан Бориславський, Олександра Хоменець, Володимир Ільчук, Михайло Стець, Іванна Болюк, Наталія Ничик.

 Концертна програма з нагоди Дня Незалежності України у Трускавці цьогоріч проходить під знаком вшанування пам`яті Великого Українця, відомого оперного співака, загиблого в зоні АТО Василя Сліпака. Пісня-реквієм «Пливе кача по Тисині» сумно линула над Трускавцем не лише в його честь, але і на спомин про мільйони українців, котрі виборювали незалежність чи захищають її зараз, всіх, хто не дочекався вільної України і хто наближав її утвердження.

 Складовими частинами святкувань були і дитяча програма, і танцювальний марафон-майстер-клас, і презентація сіл нашої громади, і виступи гуртів «Козаки Поділля» та «Рокаш» (хедлайнер свята), і чимало митецьких та спортивних заходах в Уличному, Доброгостові, Орові, Модричах та Станилі. Без сумніву, Трускавецька громада гідно та величаво вшанувала ювілей рідної держави. Слався, Україно, у віках, нехай слава твоя, рідна ненько, лине між народами! Слава Україні!

 Фоторепортаж – тут.