За ними плачуть Небо та Україна…

 Сьогодні, 29 серпня, Україна вшановує своїх загиблих захисників. Тих, хто не вийшов з Іловайського котла, хто поляг кістьми на Донецькій та Луганській землі, в аеропорту, містах і селах, від «Буків» і «Градів», підірвавшись на міні чи від кулі снайпера. І тих, хто повернувшись додому живим, помер в рідній домівці від наслідків війни: незагоєних тілесних чи душевних ран, контузій та інших уражень, які наблизили смерть воїнів.

 Вони – Герої, адже без них ми сьогодні не жили б в Україні. Про це під час траурного віче в День пам'яті захисників України сказав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Він спільно з АТОвцями, батьками та дружинами загиблих воїнів, секретарем ради Наталією Пономаренко, старостою с. Станиля Павлом Пасічником, депутаткою ТМР Марією Настьошин, духовенством та небайдужими трускавчанами прибув у сквер «Мамина весна» в курортному парку, щоб віддати шану як загиблим Гером-трускавчанам Ігореві Дідачу, Сергієві Шевчуку, Андрієві Шіхтові та Артурові Гулику, так і всім відомим та безіменним захисникам України, що з 2014 року по цей день полягли за рідну землю.

 Як зазначив ведучий жалобного заходу Володимир Наконечний, за полеглими захисниками плачуть Небо та Україна.

 Осінній дощ проливався слізьми за тими, хто міг жити, творити, розбудовувати свій дім, свої міста та села, народжувати та виховувати дітей, дочекатися старості. Але вони виконали свій громадянський обов’язок захисту Вітчизни, віддали за неї своє життя. Тому в День пам`яті захисників Україна разом з Небом оплакує Героїв. Їх, на жаль, стає щодня більше, бо одні продовжують гинути на фронті на Сході України, а інші, як каже воїн АТО, доброволець, голова ГО «Меч Арея» Леонід Федевич, відходять у Вічність на мирних територіях.

 Не маємо права їх забути, НІКОГО, як і не мають права зарости стежки до їхніх могил.

 Вічная пам`ять, загиблі захисники України… Вічная пам`ять вам, Герої…