Перемогу у міжнародному конкурсі талантів трускавецькі діти відсвяткували в дельфінарії

 13-15 серпня у Трускавці проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскраві таланти літа», участь в якому взяли представники п’яти країн. Серед учасників були і вихованці гуртка «Художнє слово» Народного дому Трускавця (керівник гуртка – Георгіна Янів). З ініціативи мами одного з учасників гуртка, секретаря Трускавецької міської ради Наталії Анатоліївни Пономаренко на конкурс було подано шість відеоробіт, і всі вони отримали перші місця. Таким чином скарбничка нагород гуртка «Художнє слово» поповнилася шістьма дипломами.

 А загалом юні трускавчани отримали 34 (!) дипломи за перші місця в Міжнародному конкурсі «Яскраві таланти літа». Ось імена дипломантів: Анатолій Пономаренко, Софія Салань, Віталій Підкова, Олександр Підкова, Влада Микиташ, Петро Микиташ, Кароліна Кирчей, Святослав Сметаняк, Домініка Сметаняк та Олександр Трускавецький.

 «Це спільний проєкт і діток, і їхніх матерів. Дуже приємно, що мами підтримують своїх дітей, сприяють їхньому таланту та загальному розвитку. Це дуже важливо!

 Особливо хочу подякувати секретарю Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко за ініціативу участі в цьому конкурсі та за всебічну підтримку нашого гуртка «Художнє слово». Саме завдяки таким людям як Наталія Пономаренко культура у Трускавці розвивається і наші дітки можуть бути учасниками загальноукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Плануємо і в майбутньому брати участь у поетичних та музичних змаганнях, перемагати і своїми перемогами прославляти рідний Трускавець», - каже керівник гуртка «Художнє слово» Георгіна Янів.

 За блискучу перемогу на фестивалі «Яскраві таланти літа» діти отримали приз-несподіванку – квитки на шоу в дельфінарій «Оскар». Наприкінці минулого тижня гуртківці на чолі з Георгіною Янів побували на феєричному шоу з дельфінами та морськими котиками, маючи можливість таким чином відсвяткувати перемогу в Міжнародному фестивалі. Щира подяка також адміністрації дельфінарію «Оскар» за їхнє меценатство.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок