Обурені мешканці готуються перекривати міжнародну трасу Київ-Чоп

 Чаша терпіння мешканців одних із найбільших сіл Львівської області Уличного та Доброгостова переповнилася. Бездіяльність підрядної організації «Екран-Буд» (м. Стрий), котра повинна здійснювати ремонт автошляху Дрогобич-Довголука-Гірне, спричинилася до того, що дорога, яка пролягає через села Трускавецької територіальної громади, в жахливому стані. А роботи, виконані підрядником у минулому році, неякісні – на асфальтному покритті вже утворилися ями. Прийшла осінь, а за нею прийде зима, а дорога Дрогобич-Довголука-Гірне не ремонтується. Тож мешканці сіл Уличне та Доброгостів налаштовані рішуче і готуються з наступного тижня перекривати міжнародну трасу Київ-Чоп, щоб обласна влада нарешті почула голос селян. Паралельно люди готуються їхати пікетувати обласну раду та обласну адміністрацію.

 Про це було повідомлено на ХХ сесії Трускавецької міської ради, котра сьогодні, 31 серпня, розпочала свою роботу. Громади сіл Доброгостів та Уличне відрядили кількох своїх представників, щоб донести до міської та обласної влади думку громади та висловити попередження, що громади не будуть миритися з бездіяльністю, котра схожа на саботаж. Вимоги громад Уличного та Доброгостова зачитала на сесії одна з представниць ініціативної групи. Люди налаштовані рішуче, але ще мають надію, що обласна влада їх почує.

 Те, що дорога Дрогобич-Довголука-Гірне в межах Доброгостова та Уличного є у вкрай жахливому стані і потребує негайного ремонту, підтвердив у своєму виступі і депутат Трускавецької міської ради Михайло Галик.

 У депутатських запитах були підняті і інші питання, важливі для громади. Зокрема виступили депутати Володимир Стецівка, Дмитро Данчишак, Зоряна Домбровська, Анатолій Стародуб. Сесія продовжує свою роботу.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок