У Трускавці стартував Форум місцевого розвитку

 Сьогодні, 2 вересня, у Трускавці вп`яте стартував Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада та Асоціація місцевих рад «Єврорегіон «Карпати-Україна». Головна дискусія розгортається навколо теми реформи децентралізації в Україні. Також обговорюються теми розвитку громад, співпраці в Карпатському регіоні, польсько-українського співробітництва.

 Учасників Форуму привітали голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, перший заступник міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Вони побажали всім плідної роботи на благо громад та України.

 Участь в роботі Форуму беруть кілька народних депутатів України, в тому числі нардепи від Львівщини Орест Саламаха, Галина Васильченко, Ростислав Тістик, голови Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської обласних рад, депутати обласних та міських рад, експерти, фахівці публічного управління, представники бізнесу та інститутів громадянського суспільства, менеджери проєктів. Гості Форуму отримали унікальну можливість знайти партнерів для співпраці та почути про новітні інструменти урядування. Пленарні та панельні дискусії дають можливість отримати практичні знання, зокрема і щодо залучення фінансових ресурсів для проєктів розвитку громад.

 Форум місцевого розвитку завершиться 3 вересня.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок