Не стало Бориса Степановича Кривка

 З великим сумом та скорботою повідомляємо про велику втрату… Сьогодні, на 85 році життя, відійшов у вічність Борис Степанович Кривко. Відомий трускавчанин, двічі депутат Львівської обласної ради, заслужений лікар РСР, Почесний громадянин Трускавця, керівник МГО «Рада Старійшин» з 2010-2017 року. І, це лише мала частина заслуг цього мудрого і неординарного чоловіка.
 «Він завжди був прикладом до наслідування і натхнення для друзів і колег, професійний, чуйний, вимогливий, завжди усміхнений і позитивно налаштований…А лікарня для нього була особливим місцем, адже багато своїх років Борис Степанович присвятив саме Львівській обласній клінічній лікарні», - згадують про Бориса Степановича колеги з Львівської Обласної клінічної лікарні, яку він очолював майже 10 років.
 Він добре знав і багато говорив про особистість та порядність, патріотизм та правдивість, а у його серці завжди була Україна. Життєлюб, який сповнював добром, опікою і турботою кожного хто був поруч.
Висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким Бориса Степановича, більшість з яких зараз мешкають у Львові. Уся громада Трускавця сумує разом з Вами.
 Парастас за упокій душі Бориса Кривка пройде у Львові в каплиці на вулиці Пекарській. Чин похорону розпочнеться у суботу, 11 вересня о 12:00 від каплиці й продовжиться на Личаківському кладовищі - останньому місці спочину Бориса Кривка.
Приєднуємося до щирої молитви за упокій душі померлого і просимо Господа оселити у райському саду, де праведні спочивають. Хай земля буде пухом, а Господь Бог пошле царство небесне і вічну пам’ять.