Старости сіл Трускавецької громади розповіли які роботи заплановані на тиждень

 Сьогодні, на ранковій нараді міського голови Трускавця з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, старости сіл підсумовували роботу тижня, що минув та розповіли які заходи заплановані на майбутнє.
 Так, Мирон Флюнт, староста села Модричі, заступник міського голови Трускавця повідомив, що будуть розпочинатись роботи з укріплення металевого моста біля дев’ятої школи (в районі між Модричами та Бориславом). За словами заступника, міст в аварійному стані й може не вистояти в дощовий період. Оскільки цим переходом користуються школярі, батьки та вчителі, конструкцію негайно будуть підіймати та належно зміцнювати опори. Цього тижня проведуть обстеження на місці й визначать обсяг робіт, відтак приступлять до ремонту, зазначив Мирон Флюнт.
 У Доброгостові активно ведеться будівництво та облаштування футбольного поля зі штучним покриттям, про це розповів Василь Ірод, староста села. Майданчик знаходиться поряд з сільською школою. Сьогодні тут завершують настеляти штучне полотно. Проєкт реалізують за обласні кошти та кошти з бюджету Трускавецької громади. Невдовзі очікується відкриття.
 В найвіддаленішому Орові, цієї неділі, проходили гірські перегони. Все минуло спокійно, особливих скарг не було, про це розповіла Тетяна Сухроменда, староста Орова. Вона також анонсувала важливий патріотичний захід, який відбудеться 19 вересня. На горі Бренів будуть вшановувати пам'ять героїв, які віддали життя за волю України. Усі хто може і бажає приєднатись до спільної молитви запрошують у неділю, 19 вересня о 12:00 в Орів на гору Бренів, де знаходиться велике поховання героїчних українців.