Те, що люди називають героїзм для них – це повсякденна робота

 Вони рятують життя тоді, коли найгірша небезпека, вони йдуть у вогонь без сумніву та страху, вони ризикують власним здоров’ям та життям, щоб ми з вами були в безпеці.
Рятувальники, сьогодні, Ваше свято!
Всеукраїнський День рятувальника на Дрогобиччині відзначили великим парадом та святковим концертом, який відбувся в Бориславі. У святковій ході вулицями міста нафтовиків взяв участь весь особовий склад Дрогобицького гарнізону ДСНС у Львівській області (створеного в результаті адмінреформи, начальник Олег Кобилецький), зокрема Трускавецький підрозділ. Марш відбувся під оркестровий марш дрогобицької частини. На вулиці виїхала нова спецтехніка.
 За доброю християнською традицією заходи з відзначення Дня рятувальника розпочали зі Служби Божої на території Державної пожежної рятувальної частини № 6, 7-го пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС У у Львівській області, яка сьогодні відзначає 130 річницю від дня заснування. Отець Роман Василів церкви святої Анни поблагословив рятівників, побажав їм міцної віри, здоров’я та Божої опіки.
 Свято продовжилось у Палаці культури м. Борислава. Багато теплих слів звучало на адресу вогнеборців. Дехто сьогодні отримав підвищення по службі, за суслінне виконання обов’язків та багаторічну працю багатьох відзначили Подяками та Грамотами та цінними подарунками від голів Дрогобицької державної адміністрації, районної ради та міської ради Дрогобича. Зокрема міський голова Борислава Ігор Яворський вручив сертифікат на 130 тисяч гривень на потреби бориславської пожежної.
 З почесною місією на свято до Рятівників прибув Святослав Стефанків, обласний депутат та заступник міського голови Трускавця. Він вручив подарунок від Трускавецької громади, депутатського корпусу та міського голови Андрія Кульчинського - 300 тисяч гривень на фінансування організації «Пожежне Братство», на потреби і функціонування добровільної пожежної дружини Трускавецької громади. Загалом, на пожежно-рятувальний підрозділ Трускавця щороку виділяються кошти в рамках міської Програми підтримки. За ці гроші закуповують обладнання, та все необхідне для полегшення й ефективності роботи рятівників. Нещодавно, завдяки співпраці міста, пожежних та партнерів в німецькому місті Земля Ватлінген було отримано пожежну спецмашину, а згодом і спецодяг для рятувальників Трускавецької громади. Ця підтримка збоку міської влади буде продовжуватись, адже безпека, як працівників підрозділів, так і мешканців громади є пріоритетним завданням.
 Сьогодні також вітали й ветеранів пожежної служби Дрогобиччини, які багато років віддали цій нелегкій професії. Це був один з найбільш зворушливих моментів свята.
Пісенні вітання від Романа Скорпіона, гурту "Бориславські Батяри" та гурту «Спалах» (ветеранів пожежної служби Борислава та Трускавця) звучали зі сцени для наших вогнеборців. На завершення всіх частували запашним кулешем на території пожежної частини Борислава.
 Дякуємо всім нашим Рятівникам! Нехай у вашій роботі буде якнайменше надзвичайних ситуацій, здоров’я вам, успіхів та всіх благ!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок