У Трускавці висадять молоді дерева

 Сьогодні міський голова Андрій Кульчинський підписав меморандум з громадською організацією «Добро.Дій», які запустили масштабний Еко проєкт Greening of the Planet - «Озеленення Планети». За два дні планується висадити сотні дерев на території 20 -ти ОТГ і список охочих надалі збільшується, розповідає координатор Greening of the Planet Ігор Кідик.
 Документ, підписаний у міській раді декларує участь нашого Трускавця у цьому проєкті. Передбачає висадку дерев у місті та в лісах приналежних до Трускавецької громади. Перший день 23 жовтня дерева садитимуть в парковій зоні Трускавця. А 30 жовтня засаджуватимуть лісові території.
Проведення Еко акцій у Трускавці, безпосередньо, куруватиме Мар’яна Губицька, депутат Трускавецької міської ради, яка виступила ініціатором підписання меморандуму та проведення озеленення в місті, а також Мирон Флюнт, заступник міського голови Трускавця.
 Оскільки, акція благодійна, організатори звертатимуться до підприємців міста та всієї громади за підтримкою (закупкою більшої кількості саджанців), а також до волонтерів, які зможуть допомогти у висаджуванні дерев. За прикладом Львова, організатори пропонують посадити іменні дерева (біля посадженого дерева облаштовують табличку з назвою організації або ініціалами того хто став спонсором). Такі іменні дерева надихають інших людей робити те саме. Таким чином, нація з року в рік ставатиме більш відповідальною за довкілля, і ця практика буде передаватись з покоління в покоління. Наголошувалось і на тому, аби залучати до акції дітей, адже покоління, яке ходить в ліс, садить дерева, виростає іншим, більш свідомим та відповідальним.
 Тож, запрошуємо долучатись до Висадки дерев у Трускавецькій громаді радом з Еко ініціативою "Озеленення планети"!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок