Пам`ятаємо і шануємо

 У Трускавецькій територіальній громаді напередодні Дня Захисника Вітчизни на могилах загиблих воїнів АТО/ООС були відправлені панахиди. Молитва до Бога за убієнних та покійних – це не лише намір вимолити для них Царство Небесне, а й пам`ять про їхній подвиг. Адже за рідну Вітчизну вони віддали найцінніше, що мали – життя. Тож спільна молитва на їхніх могилах – це те найменше, що ми можемо зробити для них зараз. 

 На трускавецькому цвинтарі в селі Станиля за полеглих воїнів молилися їхні побратими, представники різних громадських організацій воїнів АТО, родичі загиблих та представники влади міста. Відправив панахиди о. Петро Потоцький (ПЦУ). На могилах Артура Гулика, Андрія Шіхта та Івана Бобаса було покладено квіти та запалено лампадки пам`яті. Артур Гулик став першим загиблим воїном-добровольцем з Трускавця, брав участь у перших боях з московським агресором та його найманцями. Андрій Шіхт – воїн, котрий загинув під час виконання свого військового обов’язку. Іван Бобас помер вже після повернення з війни.

 На цвинтарі в селі Модричі була звершена молитва на могилах Ігоря Дідача та Василя Жигала. Пам`ятаємо і про інших Героїв, котрі походять з нашої громади – Сергія Шевчука, Івана Габчака, Миколу Фариму та всіх тих, хто повернувшись з фронту живим, не зміг себе віднайти тут і відійшов у Вічність.

 Владу Трускавця на урочистостях представляли міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, заступники міського голови Мирон Флюнт і Святослав Стефанків, начальниця управління праці та соціального захисту населення ТМР Віра Ільницька, депутат Трускавецької міської ради Анатолій Стародуб (фракція «Європейська Солідарність»). Від побратимів-АТОвців слово мав голова ГО «Меч Арея» Леонід Федевич.

 Вічна пам`ять Героям і вічна шана. Нехай земля їм буде пухом, а всемилосердний Господь упокоїть на лоні Авраама, Ісаака і Якова та дарує їм Царство Небесне.