Озеленення планети розпочали з Трускавця

 В рамках глобальної еко-ініціативи «Greening the Planet» («Озеленення планети») місто Трускавець бере участь у висадці дерев, яка об’єднує 1 000 000 людей по всій Україні. Нещодавно було підписано відповідний меморандум між Трускавецькою міською радою та благодійною організацією «Добро.Дій», метою якого є впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи.

 А сьогодні, 22 жовтня, вже є перший результат – у парковій зоні неподалік центральної сцени висаджено перші 11 дерев (5 туй, 5 кипарисовиків та 1 ялинка). Таким чином тут з ініціативи ПП «Громадянська позиція» започатковано «Алею Захисників».

 Участь у висадці дерев 22 жовтня взяли Андрій Кульчинський, Мирон Флюнт, Андрій Остапчук, Михайло Малащак, Микола Федоричак, Мар`яна Губицька, Ольга Сегер, Надія Онаць, Наталія Сов`як, Василь Шимко та працівники КП «Парк курортний» на чолі з інженером садово-паркового господарства Уляною Демакіною.

 Отже, тепер «Алея Захисників» у Трускавці, висаджена з ініціативи та за кошти ПП «Громадянська позиція», не лише милуватиме око містян та відпочивальників, а й нагадуватиме про славні подвиги наших Героїв, котрі боронять Україну на Сході.

 Висадка дерев у Трускавці та на Львівщині продовжиться. Естафету «Greening the Planet» підхоплюють лісництва області. Добре, що погода сприяє процесу озеленення нашого краю. Такі акції – це не тільки збільшення кисню та зеленого простору в наших містах, а й заклик до підвищення екологічної свідомості.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок