Майбутні депутати прийшли до міської ради

 Відкритість та прозорість: ці два принципи сповідують у Трускавецькій міській раді. Кожен громадянин, кожен виборець може ознайомитися з діяльністю Трускавецької міської ради та міськвиконкому, адже і проєкти рішень, і самі рішення розміщені на офіційному веб-сайті, а про всі плани та події повідомляється належним чином.

 Відчути атмосферу діяльності Трускавецької міської ради, подивитися де і як працюють депутати, завітали 25 листопада учні НВК «СЗШ №2-гімназія» м. Трускавця. Ініціаторами такого наочного ознайомлення з роботою органу місцевого самоврядування виступили директор школи-гімназії Роман Гудзеляк та заступник директора з виховної роботи Людмила Лесишак.

 Дорогих гостей в міській раді зустріли міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич, начальник відділу з питань депутатської діяльності Зоряна Скибак. Діти побували в залі засідань, де працюють депутатські комісії, а також в сесійній залі, ознайомилися з роботою відділів та управлінь міськради, завітали до Центру надання адміністративних послуг.

 «Серед вас є майбутні депутати нашої громади, а можливо і майбутні очільники міст, або й президент. Влада належить народу, громаді, а органи влади виконують волю народу, який делегує їй певні повноваження – чи то виконавчі, чи законодавчі. Це складні механізми демократії, і буває, що владу критикують, але насправді чогось кращого від демократії людство ще не придумало.

 Я б хотів, щоб кожен з вас запам’ятав цей сьогоднішній ознайомчий візит і зробив важливий висновок з цього своєрідного уроку в міській раді: влада – це служіння, це місія, це велика відповідальність. Пам`ятайте про це! Коли матимете право голосу і вас оберуть до органів влади, то завжди дійте в інтересах громади, працюйте так, щоб залишити після себе добрий слід», - сказав учням міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

sign

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200
Місце розташування

Підтримуйте зв'язок