Трускавецькі педагоги взяли участь у змаганнях з бадмінтону

Змагання відбулись 18 березня у Львові та проходили у рамках ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини.

У віковій групі від 18 до 40 років в змаганнях брали участь 25 команд з усіх куточків Львівщини. Трускавець представляла команда педагогічного колективу дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» - директор закладу – Любомир Мацькович, заступник директора з навчально-виховної роботи – Ігор Гургула та тренери відділення волейболу – Оксана і Юрій Бєлови.

Змагання носили особисто-командний характер та проводились за коловою системою у підгрупах. Трускавчани у своїй підгрупі вибороли дві перемоги у команд з Жидачева і Самбору та отримали дві поразки від спортсменів з Нового Роздолу і Дрогобича. Обігравши у стикових іграх майстрів ракетки та волана з Самбірського району та  Жовкви, команда ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» зайняла сьоме місце у турнірній таблиці змагань.

Призерами змагань з бадмінтону у рамках ХХVІ обласних комплексних Ігор Львівщини стали команди Львова (І місце), Дрогобича (ІІ місце) та Стрия (ІІІ місце)

       

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок