Історичне об'єднання: дві найвідоміші гоночні серії - “Кубок Карпат” та “Кубок Лиманів” зійдуться в одному етапі

Вже 21-23 липня  у Дрогобицькому районі Львівської області відбудуться найунікальніші ралійні перегони - ралі «Львівський стандарт», заради якого  Чемпіонат України з міні-ралі  «Кубок Лиманів» кардинально змінив  географію.  Традиційно ці етапи проводяться  в Одеському регіоні, цього разу Лимани завітають до Карпат. Де й стануть частиною  великого авто спортивного свята – ралі «Львівський стандарт», організатором якого є Галицький Автомобільний Клуб. При цьому, за словами організаторів, з точки зору спортивної складової  перегони будуть захоплюючими, адже мають гравійне покриття, а  траса прокладена з великим перепадом висот, швидкісними прямими ділянками та  живописними лісовими відрізками з вузькими поворотами. Тож, можна чекати нових рекордів, особливо у повнопривідному класі. Утім і для решти учасників «Львівський стандарт» стане справжнім випробуванням. Особливу увагу організатори  приділяють підготовці дорожнього покриття та заходам безпеки, адже ралі – швидкий та видовищний спорт і глядачів просять знаходитися тільки у спеціально підготовлених зонах та дотримуватися правил безпеки.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться у самому центрі курортного Трускавця, що прийматиме автоперегони вже вдруге у цьому році.  Там на Майдані Незалежності о 19:00 год. 22 липня і буде даний старт найунікальнішиму ралійному етапу – ралі «Львівський стандарт».

23 липня  учасники перемістяться  у с.Уличне за Дрогобицького району, звідки почнуть долати свої «бойові» кілометри і де ввечері на міському стадіоні отримають  заслужені Кубки та овації глядачів. 

 

                                               Опис траси змагань

для "Кубку Лиманів"                                        для "Кубку Карпат"

Загальна довжина СД - 112,2 км                       Загальна довжина СД - 93,5 км

Загальна довжина маршруту - 162 км              Загальна довжина маршруту - 135 км

Кількість СД — 6                                                 Кількість СД - 5

Кількість секцій — 2                                            Кількість секцій - 2

Дорожнє покриття СД –гравій                            Дорожнє покриття СД –гравій

Довідка:

 

Національна серія з ралі «Кубок Карпат»:

Це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту  та людей на  час проведення перегонів.   Традиційно «Кубок Карпат» проводиться на Заході України. 

Чемпіонат України з міні – ралі «Кубок Лиманів» :

Міні-ралі є однією з форм класичного ралі, що проводиться на обмеженій кількості спец.ділянок, що екіпажі долають по кілька разів у двох напрямках. Головною відмінністю міні-ралі  є закрита та закільцьована траса, що не проходить через дороги загального користування. Географія «Кубку Лиманів» - Одеська та Миколаївська області.

Схема траси змагань: 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок