Команда «Rally Team Truskavets» отримала перемогу в раллі «Львівський Стандарт»

Минулих вихідних на теренах Дрогобиччини відбулось одразу два заїзди – IV етап чемпіонату україни з міні-ралі «Кубок Лиманів» та II етап національної серії «Кубок Карпат», які пройшли в рамках ралі «Львівський стандарт».

Ці змагання відбуваються у форматі міні-ралі, де дистанція, на якій змагаються команди, менша майже на половину. Цьогорічний заїзд виявився цікавим ще й тим, що командам довелось опановувати нове покриття траси – кам’янистий карпатський гравій.

Урочисте відкриття ралі «Львівський стандарт» відбулось в Трускавці.  А вже наступного дня 40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Київської областей змагались за перемогу на трасі Уличне-Доброгостів. Команда «Rally Team Truskavets», яка представляла на перегонах курорт, виборола першість в раллі «Львівський Стандарт». Вітаємо спортсменів та трускавчан з перемогою!

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок