На Львівщині 24-25 липня відбудуться антитерористичні навчання

На території Львова та області у період 24-25 липня під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управліннні СБУ у Львівській області проходитимуть навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп. Про це повідомляє Прес-служба УСБУ у Львівській області.

Управління СБУ у Львівській області просить жителів міста з розумінням поставитися до можливих незручностей пов’язаних із антитерористичними навчаннями. Усі дії правоохоронців відбуватимуться в рамках Закону України “Про боротьбу з тероризмом” та інших актів чинного законодавства.

В рамках проведення антитерористичних навчань на Львівщині введено рівень терористичної загрози «Жовтий»

На території м. Львова та області під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Львівській області тривають навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.

Відповідно до вимог Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №92 від 18.02.2016 року, в області введено рівень терористичної загрози «Жовтий».

У разі виявлення підозрілих предметів чи тримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб, просимо мешканців негайно повідомляти у правоохоронні органи області за тел 102, (032)2586001 (черговий ГУ Національної поліції) та (032)2986622, 2616143 (черговий УСБУ).

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок