У Трускавці новий тариф на вивіз сміття та перевезення в міському транспорті

З 1 серпня 2017 року проїзд у міському транспорті становитиме 4 грн. Прийняття цього рішення відкладалось кілька місяців. До перевізників були претензії з боку пасажирів стосовно поведінки водіїв, графіку руху та відсутності інформаційних табло. Ці недоліки перевізник усунув та надав обгрунтовані розрахунки нового тарифу. Слід зазначити, що підняття тарифів не зачепить соціально незахищені верстви населення оскільки для них проїзд є безкоштовним, та відшкодовується фірмам-перевізникам із міського бюджету.

Також з серпня зміниться тариф на вивіз сміття. Цього тижня закінчився конкурс на надавача послуг із вивезення ТПВ. Претендентів було лише два: ТзОВ «Дв-Екосвіт» та ДП «Комунальник плюс» ТзОВ «Комунальник 1». Оскільки ТзОВ «Дв-Екосвіт» не надало повний пакет необхідних документів для участі у конкурсі, учасник залишився один. З ДП «Комунальник плюс» ТзОВ «Комунальник 1» буде укладено угоду на 12 місяців. Тариф нового перевізника становить 12,06 грн без інвестиційної складової. «Попередній надавач послуг мав довготривалий договір і інвестиційна складова мала сенс. Тариф був вищим. Але він не впорався зі своїми обов’язками. Ми наполягатимемо на тому, щоб контейнери, які були придбані за кошти громади залишились в місті. На приватну власність товариства ми не зазіхаємо. Натомість, щоб не бути заручниками накопичення сміття, ми закупили сміттєві баки, які належатимуть громаді та будуть на балансі КП «Парк курортний, – розповів Андрій Кульчинський міський голова Трускавця, – курорт має бути чистим».

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок