Цього тижня місто забезпечать новими контейнерами для побутових відходів

До 21 серпня завершиться процедура закупівлі сміттєвих контейнерів для Трускавця. Укладення договору з фірмою-виконавцем заплановане на 22 серпня. Про це на щотижневій нараді повідомив Олексій Балицький, заступник міського голови Трускавця.

«Разом з тим, переможець тендеру, враховуючи існуючу ситуацію, розпочне завіз баків вже цього тижня. А відтак 53 нових контейнери, найближчим часом, будуть розміщені у Трускавці на відповідних майданчиках»,  - зазначив Олексій Балицький.

Він також зазначив, що до 30 серпня компанія ДВ «ЕКО СВІТ» надає Трускавцю свої контейнери для користування. За його словами керівництво ДВ «ЕКО СВІТ» відмовилось від пропозиції міської ради щодо передачі існуючих контейнерів в оренду. Надалі з компанією ДВ «ЕКО СВІТ» ми вирішуватимемо відносини у правовому полі враховуючи інвестиційну складову та інші умови договору. 

Місто Трускавець

Трускавець - курортне тихе містечко, яке розміщене в живописній місцевості Прикарпаття. Трускавець є популярним бальнеологічним курортом України, який має багато лікувальних мінеральних вод.

Андрій Кульчинський

Контакти

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  +38 (03247) 5-14-49
  +38 (03247) 6-77-01
  вул.Бориславська,2
м.Трускавець, 82200

Підтримуйте зв'язок